SUFITY NAPINANE DPS - DPS DESIGN - www.grupadps.com

Sufit napinany DPS może mieć swój niepowtarzalny kształt : płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy. Sufity napinane DPS stosujemy we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej, w mieszkaniach prywatnych, a w szczególności tam gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i sterylność. Powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna, nieprzemakalna, antysejsmiczna przez co przygotowany specjalnie na zamówienie sufit napinany DPS jest rozwiązaniem długotrwałym nie wymagającym dodatkowych nakładów przez cały okres użytkowania.

Sufity, ściany i figury, które tworzymy kojarzone są z nieograniczeniem, dlatego też, tworząc technologię DPS zgodnie ze zindywidualizowanym projektem przestrzegając najwyższych europejskich norm, pragniemy dać klientom możliwość kreowania unikalnej przestrzeni wokół siebie.

Sufity napinane DPS posiadają Certyfikat Zgodności WE (CE) 1488-CPD-0106/W.

Comments

No comments yet.

  •  

Localized versions

Recent comments

  • 2013-Nov-22 20:31:53 Ekskluzywnie i z pomysłem
    domatorzbych said: wszystko ładnie i pięknie ale na żadnym zdjęciu nie widzę jak zaprojektowano wylot/wlot do rekuperacji?!?! ma ktoś może jakieś zdjęcia żeby to estetycznie zabudowac?
  • 2013-Nov-22 20:26:55 Eleganckie podświetlenie w długim holu
    zdziwiony said: Czy to na pewno jest sufit podwieszany? Środek wydaje się jako napinany barrisol???
  • 2013-Nov-22 20:24:16 Delikanie w łazience
    edek said: Łazienka jak najbardziej lekka, ciepła i przyjemna. Też mam takie podwieszenie z ladami w obudowie. Podoba nam się. Jak będe miał chwilke to zrobie zdjecie naszego salonu z połączeniem pasków ledowych z zimnymi halogenami. Dla mnie super!!!

Reklama

Photo Info

Popular tags

Contact

Google +1

stat4u